-->
Musikschule - Reichenbach
Musikschule - Auerbach

Jugend musiziert
Již každoročně jsou žáci a žačky Hudební školy Vogtland pravidelnými účastníky hudební soutěže „Mládež muzicíruje“ („Jugend musiziert“). Tato soutěž se dělí na tři části. V regionálním kole se jí účastní pouze žáci z místního regionu. 1. vítěz v tomto kole (od stáří účastníků III) postoupí do celonárodního kola.

_____________________________________

52. Mládež muzicíruje  – Regionální soutěž 2015  

Regionální kolo 2015: přehled vyhodnocení - Hudební škola Vogtland 

kategorie

účastník

VK

body

cena

predikát

sólový strunný drnkací nástroj 

Franziska Fiebig, kytara 

II

 21

2. 

 

 

Luca Alina Westphal, kytara 

III

 23

1. 

 postup do celonárodního kola

 

Charlott Kühn, kytara

III

20

2.

 

 

Anika Seidel,kytara

III

23

1.

postup do celonárodního kola

 

Christine Rudolph, kytara

V

21

2.

 
 

Nele Kubicek, kytara

VI

23

1.

postup do celonárodního kola

 

Sarah Grimm, citera

III

22

2.

 
 

Lisa Kolde, citera

V

22

2.

 

sólový dechový nástroj 

Florian Poppe, příčná flétna 

II

21

2.

 

 

Elisabeth Frank, zobcová flétna 

II

 24

 1.

 

 

Emily Moßner, zobcová flétna 

II

 22

 2.

 

 

Julius Günnel, trubka 

II

23

1.

 
 

Felix Mende, trubka 

II

21

2.

 
 

Leonhart Krien, trubka 

III

22

2.

 
 

Lukas Schröter, trubka 

IV

21

2.

 
 

Michelle Weck, trubka 

IV

22

2.

 
 

Johann August Kreisig, trubka 

IV

23

1.

postup do celonárodního kola 

Duet: klavír a smyčcový nástroj 

Helena Holzmüller, klavír

Arthur Neupert, kontrabas

II

20

2.

 
 

Fanny Sigler, klavír

Theresa Heckel, violoncello

III

20

2.

 
 

51. ročník soutěže „Mládež muzicíruje“ 

Celonárodní kolo 2014 v Braunschweig/Wolfenbüttel: 

Kytarové trio Hudební školy Vogtland v obsazení Christine Rudolph, Lena Scholz a Anika Seidel obdrželo v celonárodním kole soutěže „Mládež muzicíruje“ 2014 v kategorii „Moderní hudba“ ocenění „účast s velmi dobrým úspěchem“.

Regionální kolo 2014: přehled vyhodnocení v roce 2014 - Hudební škola Vogtland  

 kategorie

 účastník

 VK

 body

 cena

 predikát

 poznámky 

dechový soubor 

Hanna Koch, zobcová flétna 

Minona Löscher, zobcová flétna 

Elisabeth Frank, zobcová flétna 

Emily Moßner, zobcová flétna 

II

 22

 2.

   
 

Hanna-Salomé Dörfel, zobcová flétna 

Fanny Sigler, zobcová flétna 

Antonia Mende, zobcová flétna

Elisabeth Moxter, zobcová flétna

Maria Moxter, zobcová flétna

IV

< 21

 2.

 

<

 

Leonhart Krien, trubka

Lukas Schröter, trubka

Lena Schröter, lesní roh

Jonathan Poppe, pozoun

Jakob Thomas, tuba

III

19

3.

   

smyčcový soubor 

Theresa Heckel, violoncelo

Arthur Neupert, kontrabas

II

23

1.

   

sólový zpěv 

Josephine Mädler, zpěv

V

20

2.

   
   

V

19

3.

   

sólový klavír 

Anna Dittrich, klavír

II

18

3.

   
 

Maximilian Muck, klavír

III

20

2.

   
 

Friederike Krien, klavír

V

22

2.

   

moderní hudba

Lena Scholz, kytara

Anika Seidel, kytara

Christine Rudolph, kytara

IV

23

1.

 

postup do celonárodního kola 

Kalendář představení

«  Oktober 2020  »
MoDiMiDoFrSaSo
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031